Usługi księgowe - Biuro Rachunkowe M. Smajek, M. Helbin

Biuro Rachunkowe S.C. Małgorzata Smajek, Małgorzata Helbin  oferuje Państwu kompleksową obsługę księgową oraz  kadrowo-płacową.

Zapraszamy klientów z miast: Kraków, Rudawa, Krzeszowice, Zabierzów, Wieliczka, Trzebinia, Chrzanów.

Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 10800/2005 i 27597/2008, nasza firma zajmuje się obsługą małych i średnich przedsiębiorstw, zarówno osób prawnych ( stowarzyszenia, fundacje, spółki kapitałowe ) jak i osób fizycznych ( jednoosobowa działalność gospodarcza, spółki cywilne, spółki jawne ).

Nawiązanie współpracy z Biurem Rachunkowym ograniczy do minimum Państwa kontakty z Urzędem Skarbowym i ZUS oraz zmniejszy ilość pracy biurowej, a tym samym pozwoli na obniżenie kosztów działalności gospodarczej.

Nasze Biuro Rachunkowe gwarantujemy Państwu:

 • Najwyższą jakość usług

  Jesteśmy specjalistami z długoletnim doświadczeniem w zakresie rachunkowości, podatków i ubezpieczeń.

 • Promocje

  Dla nowych klientów Biuro Rachunkowe oferujemy korzystny rabat na nasze usługi w wysokości 50% stawki ustalonej dla państwa firmy w okresie pierwszych 3 miesięcy współpracy. Oferujemy także bezpłatną pomoc przy rejestracji nowopowstałych podmiotów (firm i spółek) pod warunkiem podpisania umowy na stałą obsługę księgową.

 • Udogodnienia

  Zapewniamy odbiór dokumentów z siedziby firmy lub innego miejsca dogodnego dla klienta. Przygotowujemy dane do przelewów do ZUS i US i przekazujemy je w sposób ustalony wspólnie z klientem.

 • Kompleksowość usług księgowych

- prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek i osób fizycznych,

- prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,

- ewidencji ryczałtu,

- sporządzanie sprawozdań statystycznych wymaganych przez GUS,

- opracowywanie wniosków kredytowych,

- przygotowywanie i załatwianie spraw związanych z aktualizacją danych o przedsiębiorstwie w Sądzie Rejonowym, Urzędzie Skarbowym, ZUS,

- wyprowadzanie zaległości,

- możliwość dyżuru kadrowej w siedzibie klienta.

 • Zapewniamy

Odbiór dokumentów z siedziby klienta

 • Elastyczny system cen

  Wynagrodzenie Biura Rachunkowego uzależnione jest w pełni od naszego czasu pracy, ilości dokumentów księgowych i wymagań klienta.

Zapraszamy
Dziękujemy za odwiedzenie strony naszego biura rachunkowego. Biuro rachunkowe w formie spółki cywilnej działa od 2012 roku, natomiast wspólnicy prowadzą biura rachunkowe od 2006 roku. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje o działalności firmy oraz prezentowana oferta (biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe, usługi księgowo-finansowe) spełnią Państwa oczekiwania i zachęcą do nawiązania z nami współpracy.